Zde si přečtete aktuální inzeráty

Všeobecné informace

Policejní zprávy

Kultura

Cestování

Sport

Vaše názory
Chebáček doporučuje

Výdělek na internetu!
Vydělávejte čtením mailů. Jednoduchá a rychlá registrace, a už vyděláváte!

Kopírování, tisk, reklama Cheb

Chebáček - Zdraví

I když ztratíte soběstačnost, můžete dál ŽÍT DOMA. Pomůže pečovatelská služba

Publikováno: 9. června 2020

Doma nabízí podporu i lidem vysoce závislým na pomoci druhých. Pečovatelská služba města Cheb pomáhá seniorům, ale i rodinám s dětmi nebo mladým lidem, např. po úrazu, zachovat si v maximální možné míře způsob života, na který byli zvyklí, důstojnost, soukromí, rodinné a společenské vazby.

Celý článek

Máte v pořádku ledviny? Na Chebsku se s nimi léčí více než šest set pacientů

Publikováno: 2. března 2020

Chebáček: obrázek k článku "Máte v pořádku ledviny? Na Chebsku se s nimi léčí  více než šest set pacientů" Jednou za dva roky má každý občan České republiky nárok navštívit praktického lékaře a v rámci preventivní prohlídky zjistit, zda jsou jeho ledviny v pořádku. Přesto každý 5. Čech tuto možnost nevyužívá a preventivní prohlídky zanedbává. Podle odhadů odborníků přitom trpí každý 10. Čech onemocněním ledvin a po 75. roce života je to již každý druhý. Na tyto skutečnosti upozorňuje v České republice kampaň u příležitosti Světového dne ledvin, který letos připadá na 12. března 2020.best replica watches

Celý článek

Lidem v Karlovarském kraji se otevřou dveře ambulancí plicních lékařů

Publikováno: 20. září 2016

Karlovarský kraj, 16. září 2016 – Lidé z Karlovarského kraje si mohou nechat zkontrolovat kondici svých plic. Plicní lékaři otevírají v ordinačních hodinách zájemcům dveře svých ambulancí, a to od 19. do 23. září v rámci Světového týdne Idiopatické plicní fibrózy (IPF). V České republice je týden IPF spojen s touto aktivitou poprvé a plicní ambulance budou otevřeny ve všech krajích.

Celý článek

Projekt Corega Senioři 2009 – Centrum ústní hygieny pro seniory navštíví Mariánské Lázně

Publikováno: 9. července 2009

Chebáček: obrázek k článku "Projekt Corega Senioři 2009 – Centrum ústní hygieny pro seniory navštíví Mariánské Lázně" Mariánské lázně 8. 7. 2009 – Pojízdné Centrum ústní hygieny pro seniory společnosti GlaxoSmithKline zavítá během své červencové tour do Mariánských lázní. Návštěvníci a obyvatelé lázeňského města mohou Centrum navštívit dne 12. 7. 2009 od 9.00 do 17.00 hodin. Centrum bude umístěno na parkoviště Penny Market,Franck Muller Replica Watches sídliště Ušovice, Tepelská 790/28. Pro návštěvníky Centra jsou připraveny jednak informace z oblasti péče o zubní náhrady a ústní hygieny obecně, v diskrétních zónách pak bezplatná konzultace stomatologa a praktická pomoc dentální hygienistky a v neposlední řadě seznamy stomatologů s nenaplněným stavem pacientů v daném regionu. Cílem projektu je zlepšit všeobecné povědomí o možnostech a trendech v péči o zubní náhrady a pomoci českým seniorům orientovat se v dostupnosti stomatologické péče. Od začátku roku navštívilo Centrum ústní hygieny pro seniory přes 2800 lidí. Projekt Corega Senioři 2009 je pod záštitou náměstka ministra pro sociální služby, veřejnou správu a sociálně právní ochranu MUDr. Mariána Hoška.

Celý článek
Copycentrum ve Valdštejnce

Kopírování, tisk, vazby, laminace. Výroba razítek Cheb

Cheb a Chebsko

Portál pro Cheb a okolí - katalog firem, kultura, reklama Cheb

Reklama Cheb

Studio Black Queen - reklamní agentura a vydavatelství Cheb

Magnetky se samolepkou

Vyzdobte si lednici suvenýrem z cest! Hrady, zámky, rozhledny...

Tiskárna Cheb

Digitální tisk v centru Chebu - vizitky, letáky, kalendáře...