Zde si přečtete aktuální inzeráty

Všeobecné informace

Policejní zprávy

Kultura

Cestování

Sport

Vaše názory
Kopírování, tisk, reklama Cheb

Chebolet 2020

Chebáček: Obrázek k článku "Chebolet 2020"

Rádi bychom vás pozvali na festival Chebolet, který proběhne 22.8.2020 a který pořádá zapsaný spolek Chebské Gurmánství. Dovolte nám stručné představení našeho záměru.

Festival Chebolet má za sebou úspěšný nultý ročník, který proběhl v prostorách Krajinné výstavy v Chebu a těšil se vřelého přijetí. V našem městě a okolí je takovýchto událostí poskrovnu. Proto jsme v úzkém kruhu přátel založili náš spolek, který se angažuje a dále angažovat chce v podpoře kulturního vyžití v Chebu. Festival je zaměřen na hudební produkci, volnočasové aktivity pro celé rodiny, workshopy a další formy kulturního vyžití.
Nepořádáme festival s vidinou zisku do našich kapes. Výtěžek z dobrovolného vstupného poputuje na benefiční účely. Loni jsme finančně podpořili spolek JOKER, který se snaží pomáhat lidem s handicapem a pomáhá jim žít normální život. Tento rok je v plánu podpořit němé tváře z psího útulku v Horní Hraničná.
Ve zkratce jsme parta přátel, která má chuť něco dělat. Něco pro sebe, pro lidi. Zkrátka nás to baví, což je jeden z našich hnacích motorů.

Publikováno: 4. srpna 2020


Více z kategorie Kultura

Repliki zegarków zegarki repliki podróbki zegarków